KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13475418
nr 1347 5418
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 26/70, "Gammal dam i Samokov" mm: 60x46cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 september 2020
kl 20:47:43
10/9 21:07:39